PTC (Psikolojiyi Tersine Çevirme)

Olumsuzluğu, olumluya çevirme diyebiliriz.
Ana sebep Olumsuzluktur. İnsanların, olumsuz düşünmeleri sonucu, vücuttaki enerji sisteminin bilinçli yada bilinçsiz yanlış kullanılmasıdır.
Bilinçaltına atılan olumsuz düşünce ıle bırlıkte, kendini her bakımdan mutsuz, talihsiz, kilo sorunlu, sinirli, kötümser olarak tarif ederler. Bu olumsuz düşünce içerisindeki insanın içindeki kötü enerji, her konuda başarısız olmaya götürür kişiyi. Depresyon ve PTC, ayrılmaz ikilidir. Beraber yaşarlar. Enerji (EPT) sistemleri düşünceleriyle aynı orantılı ama onlara karşı çalışır. Sebebi, bilinçaltına attıkları kötü fikirlerdir. Örnek, sigarayı bırakıp tekrar başlama olayı PTC’ye yenik düşmedir.
Bir kanser hastası düşünelim. PTC içinde… 
Tüm hastalıklar mevcutur. Bunu yenmek EFT ile ilgilidir. Hastalık vücuttaki yanlış enerji dağılımı sonucu orataya çıkar.
Tadavisi, PTC ve EFT ilişkisi ile olur.
PTC ilerlemeyi engeller tedavi aşamasında, sebebi bilinçaltına attığı olumsuz düşüncelerdir ya da olumsuz enerji. EPT tamamen enerjiyi doğru kullanarak yaşadığımız ortamdanü sorundan kurtulma şeklidir.
Kilo vermeye karar veren kişi, hemen kilo verirsem giysi almak zorunda olduğunu düşünür. Bu an da olumsuz EFT ile kilo veremekten vazgeçer.
Hilâl Davsanoglu

Bir cevap yazın ya da yorumda bulunun