Salgın Başladı Uyanın…

GIDALAR SİLAH OLDU!

Artan nüfus, değişen iklimler ve azalan kaynaklar… DÜNYA BİTİYOR…

Can Yücel her gün önünden geçtiği mezarlıkta yazan “Her canlı ölümü tadacaktır.” yazısına; “Ama bazıları YAŞAMI tadacaktır.” eklemesi yapmış. İşte bazıları yaşamı tatmaya devam etmek için diğer canlılara ölümü tattırmaktan başka çare olmayacağını biliyor.

Dünya tarihi Ateşli silahlarla saldırının, toplumlarda ve ırklarda yerleşen kin duygularının yarattığı yeni savaşlar ile dolu. Günümüzde TERÖR, araç olarak kullanılmak sureti ile, saldırı şeklinde yoğunlaştırılarak Devletlerin güvenliği koruyamadıkları algısı üzerinden faturalar kesiliyor. Ancak istenilen yok etme potansiyeline ve kapasitesine erişemedi.

Yeni yöntem ise silahla yok etmeden, geliştirilen sinsi yöntemler kullanılarak yok etmenin yollarını bulmak üzerine kurulmuş. Bunun için gıda ve bunun için GDO var..

İnsanoğlu için olmazsa olmaz beslenme ihtiyacı GIDA maddelerinin Genetiğinde sözde daha üstün verim alma adına yapılan oynamalar, gelecekte bağışıklık sistemleri zayıflamış yeni tüketim toplumlarını oluşturacaktır.

Bu hale getirilmiş (bağışıklık sistemi ile oynanmış) toplumu yok etmek için, artık virüsleri yollama zamanı geldi. Peki, hangi dağıtım kanalı kullanılacak? Kene-Sivrisinek-Kuş-Dana, hava akımı vs vasıtası ile yayılacak basit virüsler devreye sokulacak ve Gıda savaşlarına gerek kalmadan Gıdalar silah olarak kullanılacak, zayıflamış sistemleri anında yok eden virüsler ile savaş sonlanacak.

 İnsanoğluna direk verilen virüslerin yayılması kontrol edilemedi… Veren ülke insanlarına da sıçradı. Bu nedenle Afrika sürekli deney sahası olarak kullanıldı. Son dönemlerde Afrika’dan yeni hastalık çıkmıyor. Havanın suyun ya da kuşların dolaşım yolları üzerinden bir kaç deneme yapıldı ve sonuçlar raporlandı. Bu savaşı başlatacak ülkeler sürekli olarak insanın bağışıklık sistemini güçlendirecek madde araştırmaları yaparken, diğer yandan bağışıklığı yok edecek besinlerin genleri üzerinde de çalışıyorlar. Bilim adamlarının gelecekteki bu tehlikeye karşı yeni araştırmalar yapmaları, Devletlerin çeşitli önlemler ve tedbirler geliştirmeleri artık çok önemli bir hal almıştır…

03/04/2011 tarihinde yazmış olduğum bu yazıyı aynen koruyarak Gündem Arşivi’ne aktardım..

Bir cevap yazın ya da yorumda bulunun