Arşiv Yalan Söylemez

Bir siyasi parti kurma aşamasındayken Tuncay Özkan, telefonda Murat adlı arkadaşıyla konuşuyor:

Tape No: 7779
Tarih: 04.01.2008

Murat – “Yarın sana geliyor Muhittin abi, dimi abi?”
Tuncay Özkan – “Şey çok iyi olacak, gelsin 60 kişilik tam 60 kişilik bir kadro kurduracam ona tamam… Deki, yani istiyorsan şey yapalım birlikte toplantı yapalım Tuncay abi ile birlikte de… Yani adamın anasını iyilikle belleme operasyonu yapacağız…”

Tuncay Özkan, kuracağı siyasi partinin programı ile ilgili İrfan adlı arkadaşıyla telefonda konuşuyor:

Tape No: 7782
Tarih: 06.01.2008

Tuncay Özkan – “İrfan abi, Siteye niye girmiyorsun abi ya? Ya ben biliyorum ya… ulan İrfan… insaf et dur bir dakika… sen adamın anasını iyilikle s.kme denklemini biliyor musun?… Yarın sabahtan itibaren iş başka oluyor, hadi öptüm. Program yazılıyor, milletin anasını iyilikle s.keceksin… başka türlü büyüyemeyiz.”

Değerli Dostlar,
Foseptik Çukuru ağızlı Tuncay Özkan, günümüzde CHP’nin İzmir milletvekili, CHP MYK üyesi ve CHP Genel Başkan Yardımcısı.

Yorum sizin…

Korgeneral Nejat BEK ve Güler KÖMÜRCÜ telefonda konuşuyorlar. Erol Mütercimler konu oluyor:

Tape No: 1484
Tarih: 28.12.2007

Nejat Bek – “Şimdi size bir evrak yolladım. CFR’nin 4 Aralık tarihli bir politika teklifi kâğıdı. Önemli bir kâğıt. Özellikle sonunu okursanız Butto’nun ne için öldürüldüğünü anlayabilirsiniz… Bakın şimdi Türkiye’de , Karadeniz’de Kafkasya’dan gelenler, Balkanlardan gelen şu etnik gruplar var. Boşnaklar, Çerkezler… Bakın Erol Mütercimler bir program yaptı, Çerkezlerle ilgili…”
Güler Kömürcü – “Erol Mütercimler “111” denilen Özgür Mason Locasında kayıtlı.”
Nejat Bek – “Şimdi bakın, Erol Mütercimler ajandır. Erol Mütercimler Ulusalcı geçinir, yazdığı kitapları kafaları karıştırmak için yazar. Bakın şimdi, Çerkezlerle Türklerin arasını açma misyonunu vermişler ona… Çok kötü, yani çok ajan var şu an… Erol Mütercimler’i deşifre etmek lazım.”
Güler Kömürcü – “Aynı görüşteyim efendim.”

Kısa Bilgi;

Nejat Bek: Korgeneral. Balyoz davasında yargılandı, aklandı.

Güler Kömürcü: 1965, Ankara doğumlu. Köşe yazarı, gazeteci, araştırmacı kitap yazarı. Ergenekon davasında tutuksuz yargılandı, aklandı.

Değerli Dostlar,
Dr. Erol Mütercimler, günümüz TV kanallarından hiç eksilmeyen konuşmacı, yorumcu. Atatürkçüler, Ulusalcılar tarafından çok beğeniliyor.

Benim yorumum yok!

(Telefon Konuşmaları Çözüm Tutanaklarının Kaynağı: Ergenekon İddianamesi, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, CMK’nın 250. Maddesi ile Yetkili Bölümü.)

Yılmaz Dikbaş
27 Nisan 2021, Salı
0532 233 31 52

Bir Cevap Yazın Ya Da Yorumda Bulunun