Dünyada ve Ülkemizde Ortak Siyasi Olaylar

Bence dünyadaki ve bizdeki siyasi yapı tek bir merkezden yönetiliyor. O ülke buna düşmanmış!

Bu ötekine düşmanmış.

Hepsi yalan!

Çıkarılan savaşların hepsi; Dünya nüfusunu azaltmak için ortak anlaşma ile yaptırılıyor.

Karl Mark’sın manifestosunda dediği gibi; iki ülke savaş yapacaksa ikisi de ülkelerinde referandum yapsın!

Hangi millet savaşıp ölmek ister!

Ülkelerin iç politikası da aynı. Komünist-Kapitalist-Otokrasit-Dikta vs.

Her ülke merkeze bağlıdır. Ne verilirse o yapılır. Olan alt sınıf denilen okuma yazması olmayan, cahil ve sokaktaki insanlarla mesleksiz, yani imkan verilmemiş insanları yok etmek üzerine kurulmuştur.

Görülmeyen ve halklarca bilinmeyen bir kurulun emri uygulanır. ABD  meclisinin üzerinde dünyaya yön veren yaklaşık 80 kişilik bir Yahudi meclisi, dünyaya yön vermek için 100 senelik planlar yapıyor. Tüm dünyada bunu uyguluyor. ABD, Rusya vs. hepsi.

Bizimkiler de mecburen uyuyorlar kararlara. Dünyanın % 90 ülkesi böyle.

Tek korkuları ATATÜRK ve Devrimleri. ATATÜRK’ten sonra onu örnek alan birçok ülke bağımsızlığını kazandı. Mahatma GANDİ “ATATÜRK’ün fikirlerini öğrenmeden önce İngilizleri Tanrı ve bekçileri sanıyorduk. Onun fikirlerinden sonra bağımsızlığımızı kazandık.” dedi. Şu an bizim siyasetçilerin ve dünyanın korktuğu tek insan ATA’mızdır.

Bu sadece ülkemizde bastırılmaya çalışılan bir olay değildir. Tüm Dünya siyasetçileri gizli de olsa ATA’mız ile uğraşmaktadır. Bizdeki siyasetçilerin hepsi hilafsız aynı yolun yolcusudur.

Aynı çatı altında çeşitli isimlerle mücadele edenler gibi görünüp, aslında aynı kaba defi-i tabii edip sonrada afiyetle aynı kaba kaşık sallayanlardır. Tüm parti ve üyeleri neden fırıldak gibi demeçler veriyorlar sanki. ”Ben para ve mal sahibi olayım da gerisi tufan!”, diyorlar. Covid-19 bile aynı amaçla üretilip sokaktaki insanları yok etmek için ortaya çıkarılmış bir mikroptur.

Sokaktaki insanlara zekâ seviye testi yapılsa, bilim insanı dediklerimizden zekâsı daha yüksek insanlar meydana çıkar. Aslında yapılacak düzen en basitinden; İnsana insanca davranıp, beden-zekâ-el becerisi-vücut becerisi vs ile uygun eğitim verilse, bu dünyadaki her insanın diğer insanlar için yapacağı faydalı işleri engellemesek Dünya Cennet olur. İnsan kedi cennetini yaratırdı. Savaş ve çekişmeler olmazdı. Dünyanın en hırslı-geri zekâlı-beceriksiz-ağzı lâf yapan insanları başımızda olmazdı. Dünya da tüm silâh fabrikaları kapanır, ihtiyaç malzemeleri ve eğitim üreten kurumları ayakta kalırdı; ( Tabii tüm siyasetçilerde Tarihe gömülürdü!) belki 250 yıl sonra…

Bir Cevap Yazın Ya Da Yorumda Bulunun